Colgate Çürüklere Karşı Koruma Diş Macunu 75Ml

Kategoriler
Colgate Çürüklere Karşı Koruma Diş Macunu 75Ml

Colgate Çürüklere Karşı Koruma Diş Macunu 75Ml

18,00 TL / Adet

(%10 KDV dahildir)

  • Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir.

Colgate Çürüklere Karşı Koruma Diş Macunu 75Ml

İçindekiler Aqua, Calcium Carbonate, Sorbitol, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Xanthan Gum, Sodium Carbonate, Benzyl Alcohol, Sodium Saccharin, Sodium Bicarbonate

Kullanım Önerileri Günde en az iki kez veya bir diş hekimi veya hekim tarafından belirtildiği şekilde bir Colgate diş fırçasıyla iyice fırçalayınız. 6 yaş ve daha küçük çocuklarda: yutmayı en aza indirgemek amacıyla fırçanın üzerine bezelye büyüklüğünde sürülmelidir. Diğer yollardan florür alınması durumunda bir diş hekimine veya doktora danışınız. Yutmayınız. Fırçaladıktan sonra tükürünüz ve iyice durulayınız.

Saklama Koşulları 3

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı COLGATE-PALMOLİVE TEMİZLİK ÜRÜN.SAN.VE TİC.A.Ş

Net Miktar (g/ml) 75,00

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında İnternet sitemizde ve online satışkanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Besin Öğeleri 100 g/ml
Enerji(kcal)
Enerji(kj)
Yağ(g)
Doymuş Yağ(g)
Karbonhidrat(g)
Şeker(g)
Protein(g)
Tuz(g)