Rama Krema 1 L

Kategoriler
Rama Krema 1 L

Rama Krema 1 L

129,90 TL / Adet

(%1 KDV dahildir)
Sepette 30 TL indirim

  • Bu üründen en fazla 24 adet sipariş verilebilir.

Rama Krema 1 L

İçindekiler Su, tam hidrojenize bitkisel palm çekirdeği yağı(%18), bitkisel hindistan cevizi yağı(%12), palm yağı(%1), yayık altı suyu tozu(%7)(süt ürünü), modifiye nişasta, emülgatörler(yağ asitlerinin sukroz esterleri, yağ asitlerinin mono ve digliseritleri, soya lesitini), kıvam arttırıcılar( guar gam, keçiboynuzu gamı).

Kullanım Önerileri Çırparak kullanım şekli:(1 litre rama cremefine: 2.5 litre çırpılmış rama cremefine) Üründen daha iyi performans alabilmek için çırpma işleminden önce en az 8 saat buzdolabında soğutunuz.Mikser ile 2-3 dakika hızlı devirde çırpınız.Maliyet düşürmek için 1 litre rama cremefine ürünü 200 ml süt veya şekerli su(hafif bir şurup) ile karıştırın. Çırptıktan sonra elde edeceğiniz krema oda ısısında 2 saat, buzdolaında ise daha da uzun dayanabilcektir. Soğuk ve sıcak yemek uygulamalarıdna kullanım şekli: Dilediğiniz miktardaki ürünü yemeğin içine gerek gördüğünüz safhada ve miktarda doğrudan ilave ederek kullanın.

Alerjen Süt ürünü ve soya lesitini içerir.

Saklama Koşulları 2

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı UPFİELD TURKEY GIDA MAD.DAĞ.VE SAT.TİC.A.Ş.

Net Miktar (g/ml) 1000,00

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında İnternet sitemizde ve online satışkanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Besin Öğeleri 100 g/ml
Enerji(kcal) 326,00
Enerji(kj) 1270,00
Yağ(g) 31,00
Doymuş Yağ(g) 29,00
Karbonhidrat(g) 4,40
Şeker(g) 3,60
Protein(g) 2,40
Tuz(g) 0,13
Lif(g) 0,50