Sofrabaşı Tarhana Çorba 3 Kg

Kategoriler
Sofrabaşı Tarhana Çorba 3 Kg

Sofrabaşı Tarhana Çorba 3 Kg

435,19 TL / Adet

(%1 KDV dahildir)

  • Bu üründen en fazla 6 adet sipariş verilebilir.

Sofrabaşı Tarhana Çorba 3 Kg

İçindekiler Buğday unu, tarhana(%16)(buğday unu,yoğurt(süt ütünü),karışık salça(domates,kırmızı biber), soğan, maya,tuz), peyniraltı suyu tozu(süt ürünü), galeta unu(buğday), iyotlu tuz, aroma arttırıcı(monosodyum glutamat), asitlik düzenleyiciler(laktik asit,sitrik asit), mısır nişastası, tatlı kırmızı biber özütü, irmik(buğday), aroma verici, maya özütü, karabiber özütü, pancar kökü suyu tozu, bitkisel yağ(palm), zerdeçal.

Kullanım Önerileri 11 litre soğuk suya 3 kg çorbayı ekleyiniz, eriyene kadar karıştırınız.35 litre suyu ayrı bir kazanda kaynatınız.Karışımı kaynayan suya karıştırarak ilave ediniz.10 dakika kısık ateşte pişirip servis ediniz.

Alerjen İz miktarda yumurta,hardal,soya,antep fıstığı,kereviz,fındık,badem ve susam içerebilir.

Saklama Koşulları 3

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.(UFS)

Menşei TÜRKİYE

İşletme Kayıt No TR-34-K-015306

Net Miktar (g/ml) 3000,00

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında İnternet sitemizde ve online satışkanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Besin Öğeleri 100 g/ml
Enerji(kcal) 20,00
Enerji(kj) 90,00
Yağ(g) 0,50
Doymuş Yağ(g) 0,50
Karbonhidrat(g) 4,50
Şeker(g) 0,70
Protein(g) 0,70
Tuz(g) 0,58
Lif(g) 0,50