Nestle Kıtkat Chunky Bol Sütlü Çik.Gofret 38 G

Kategoriler
Nestle Kıtkat Chunky Bol Sütlü Çik.Gofret 38 G

Nestle Kıtkat Chunky Bol Sütlü Çik.Gofret 38 G

8,63 TL / Adet

(%1 KDV dahildir)

  • Bu üründen en fazla 12 adet sipariş verilebilir.

Nestle Kıtkat Chunky Bol Sütlü Çik.Gofret 38 G

İçindekiler Sütlü çikolata (%71) [şeker, kakao kitlesi, kakao yağı, yağsız süttozu, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), süt yağı, bitkisel yağ (palm), emülgatörler (ayçiçek lesitini, poligliserol polirisinoleat), doğal aroma verici (vanilya)], şeker, buğday unu, tam hidrojenize bitkisel yağ (palm), yağı azaltılmış kakao tozu, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), mısır nişastası, tuz, ayçiçek yağı, emülgatör (ayçiçek lesitini), kabartıcı (sodyum bikarbonat), aroma vericiler.Sütlü çikolatadaki kakao kuru maddesi en az % 25.Sütlü çikolata, kakao yağına ek olarak bitkisel yağ da içermektedir.

Kullanım Önerileri -

Alerjen Buğday ve süt ürünleri içerir. Eser miktarda fındık, badem ve antepfıstığı içerebilir.Kakao yağına ek olarak bitkisel yağda kulanılmıştır.

Saklama Koşulları 3

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı NESTLE TÜRKİYE GIDA SAN.A.Ş.

Menşei TÜRKİYE

İşletme Kayıt No TR-16-K-000243

Net Miktar (g/ml) 38,00

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında İnternet sitemizde ve online satışkanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Besin Öğeleri 100 g/ml
Enerji(kcal) 527,00
Enerji(kj) 2204,00
Yağ(g) 28,00
Doymuş Yağ(g) 17,00
Karbonhidrat(g) 61,00
Şeker(g) 54,00
Protein(g) 5,80
Tuz(g) 0,20
Lif(g) 2,40